Hizmetlerimiz

Firmamızın bünyesinde gerçekleştirdiği tüm hizmetler

Çözüm Ortağımız Ekol Sigorta Ekspertiz

Ekol Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Ltd. Şti. ile risk ve hasar yönetiminde çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

Sel, su baskını, voltaj dalgalanmaları, yıldırım vb. olaylarda meydana gelen elektronik sistemlerdeki hasarlara yerinde müdahale ederek, en kısa sürede çalışır hale getirip, özel kimyasallarla yapılan temizlik ve koruyucu bakımlarla sistemlerin ilerleyen zamanlarda tekrar arızalanmasını engelliyoruz.

2004-2007 yılları arasında Ekol Sigorta Ekspertiz Hizmetleri ile çözüm ortağı olarak çalışan ekibimiz, Ankara Metrosu, Ankaray, EGO Otobüs Daire Başkanlığı Bilet Toplama sistemlerindeki sigorta hasarlarının bakım, onarım ve tadilat işlerini gerçekleştirmiştir.

2010 yılında Ekol Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Ltd. Şti. ile çözüm ortağı olarak DHMİ’ni portföyümüze kattık. 2010 yılından günümüze kadar, elektronik sigorta hasarlarını en hızlı şekilde ve uygun maliyetlerle onarmaya devam etmekteyiz.

DHMİ’ne ait tüm Radar, ILS, DME, VOR, NDB, VCCS, Haberleşme, Bilgi İşlem sistemlerine ait elektronik kart ve cihazların tamirlerini gerçekleştirmekteyiz.

2016 yılında Ekol Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Ltd. Şti. ile çözüm ortağı olarak Borusan Otomotiv firmasında aşırı yağış sonucu servis ekipmanları ve elektronik sistemlerinde meydana gelen hasarları teknik servis ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde müdahale edilerek gerekli koruyucu,önleyici bakımlar yapılarak sistemlerin hasarlanması önlenmiştir. Hasarlanan cihazlar tamir edilerek tüm sistem faal olarak firmaya teslim edilmiştir.

2016 yılında Ekol Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Ltd. Şti. ile çözüm ortağı olarak ELSİTEL firmasına ait Katener Treninde fırtına ve yağmur sonucu makinist kabininde oluşan elektronik hasarlar onarılarak,sistemin koruyucu, önleyici bakımlarının yapılıp tren çalışır duruma getirilerek firmaya teslim edilmiştir.